Gdansk Ekipa 750 Lukasz Gdansk Ekipa 750 Lukasz
Zapytaj o tatuaż

Lukasz

Nasz studyjny filozof. Człowiek o głębokim spojrzeniu i nienagannie przyciętej grzywce. Piekielnie zdolny tatuator o wielu obliczach. Mistrz line artu, delikatnego cieniowania i drobnych smaczków.

Zobacz także

Gdansk Ekipa 750 Zosia Gdansk Ekipa 750 Zosia

Zosia

Kolorowe, kobiecie, delikatne wzory

Gdansk Ekipa 750 Witek Gdansk Ekipa 750 Witek

Witek

sportowa sylwetka, czapka z daszkiem do tyłu oraz blond czupryna to znaki szczególne naszego Witka. Jeżeli chodzi o tatuaż, to witek to specjalista od stylu neo-tradycyjnego, grubych konturów i gładkich, kolorowych wypełnień. Od tatuażu czarno – białego Witek również nie stroni. Ma na koncie współpracę z Medicine przy tworzeniu kolekcji ubrań

Gdansk Ekipa 750 Szopu Gdansk Ekipa 750 Szopu

Szopu

W studiu zwana Szopem. Ma liczne grono fanów, co doskonale widać po jej terminarzu. Na sesję u Sandry trzeba trochę poczekać, ale w trakcie i po uśmiech nie zejdzie z Twojej twarzy. Specjalizuje się w tatuowaniu Waszych czworonożnych ulubieńców, ale potrafi o wiele, wiele więcej. Najlepiej przekonajcie się sami zapisując się do Szopa na sesję.

Gdansk Ekipa 750 Rat Gdansk Ekipa 750 Rat

Rat

Studyjny śmieszek. Z Oskarem nie można się nudzić. Tatuuje w stylu ignorant i ma tysiące fanów na Instagramie. Podobno żadnego nie kupił. Oskar jest jednym z najlepszych w Polsce zawodników BMX w stylu wolnym. Po pracy w zaciszu domowego ogniska opiekuje się dogiem niemieckim – Spotem

Gdansk Ekipa 750 Quest Gdansk Ekipa 750 Quest

Quest

Utalentowany piercer

Gdansk Ekipa 750 Pam Gdansk Ekipa 750 Pam

Pamela

Bardzo uniwersalna i niesamowicie zdolna tatuatorka. Czarno – biały? Proszę bardzo. Kolor? Nie ma sprawy! Kreska cieńsza, grubsza? Jaka tylko chcesz! Pamela wytatuuje wszystko. Najbardziej jednak lubi wszelkiego rodzaju wzory komiksowe, z filmów animowanych itp. Zawsze wtedy zgłasza się na ochotnika. Kolejna psiara w Zajawowej ekipie. Uwielbia długie spacery ze swoją podopieczną.

Gdansk Ekipa 750 Osa Gdansk Ekipa 750 Osa

Osa

Mądre spojrzenie i proklienckie nastawienie. Dusza człowiek – taka jest właśnie Osa. Nieprzyzwoicie zdolna, bardzo wszechstronna. Tatuuję w czerni, bieli i kolorze. Mandale, wzory kwiatowe, geometryczne. Dla Osy nie ma rzeczy niemożliwych,

Gdansk Ekipa 750 Ania Piercing Gdansk Ekipa 750 Ania Piercing

Ania piercing

Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Po wizycie u Ani wychodzisz z dobrym humorem i świetnie zrobionym kolczykiem!

Gdansk Ekipa 750 Dasior Gdansk Ekipa 750 Dasior

Dasior

Tatuator i grafficiarz. W stylu Dasiora doskonale widać tę wszechstronność. Tatuuje w czerni, bieli i kolorze. Ma bardzo charakterystyczny, nieco witrażowy styl. Wytatuuje wzory polinezyjskie, delikatne kobiece, kwiatowe wzory. Dasior wytatuuje po prostu wszystko. Gdyby tylko mógł przemierzyłby pół świata w ślad za Robertem Kubicą lub Bartoszem Zmarzlikiem, bo jest maniakiem sportów motorowych.

Gold mail

Zapytaj o tatuaż

  Pamiętaj, że aby umówić konkretny termin wykonania Twojego tatuażu musimy wspólnie ustalić wiele szczegółów. Odezwiemy się do Ciebie maksymalnie w ciągu 24h (poza weekendami) w celu dookreślenia kwestii projektu i Twoich wymagań. Do przeczytania!

  Odwiedź nas

  UL. Partyzantów 8/102
  80-254 Gdańsk

  Godziny otwarcia

  Pn.-Pn: 10:00 – 18:00
  Sb: 10:00 – 16:00