Gdansk Ekipa 750 Marta W Gdansk Ekipa 750 Marta W
Zapytaj o tatuaż

Marta W

Prawdziwa artystka! Ma to poświadczone dyplomem ukończenia Akademii Sztuk Pięknych. Marta jest jak jej tatuaże. Delikatna, zwiewna, kobieca. Nikt tak pięknie nie operuje water colorem jak ona. Miłośniczka podróży małych i dużych.

Zobacz także

Alicja

Alicja

Cudowne dziecko Zajawy. Niedawno ukończyła praktyki, a już zdążyła sobie zaskarbić serca klientów i wszystkich w studio. Najbardziej ciąży w kierunku mikrorealizmu, ale tak naprawdę jest chyba w stanie wytatuować wszystko – wzory kreskowe, większe realistyczne portrety. Jest też przyczajonym tygrysem, ukrytym smokiem jeśli chodzi o riposty

Domi

Domi

Wiecznie uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do każdego człowieka.. Minimalistyczne, kreskowe wzory to jej żywioł, ale coraz lepiej czuje się też w bardziej detalicznych, cieniowanych pracach. Gustuje w wykwintnych winach, serach i kolorowych drineczkach.

Patryk

Patryk

Specjalizuje się w wielkoformatowych realistycznych wzorach. Nieobce są mu też delikatne, kreskowe mandale. By Was tatuować codziennie przemierza setki kilometrów swoją czarną strzałą. Motoryzacja i car detailing to jego wielka pasja.

Filip

Filip

Najlepiej czuje się w stylistyce dotworkowej, wiec jeśli myślicie o mandali albo ornamencie pełnym kropek, trafiliście idealnie! 

Poza tatuowaniem, drugą zajawką Filipa jest... barmaństwo! Gdyby tylko nie bał się tego, że ubrudzi ubrania (to dotyczy jednej i drugiej pracy), najchętniej pracowałby w koszuli i pod krawatem.

Asia Tatuatorka

Asia

W swoich pracach najlepiej czuje się w realizmie i full kolorowych kompozycjach.  Do każdego tatuażu podchodzi w bardzo indywidualny sposób.

Drugą pasją Asi, zaraz po tatuowaniu jest malarstwo!   Poza tym Asia lubi gotować, grać na konsoli, prać , podróżować, zwłaszcza w góry , a czasem nawet zgubić się w lesie. 

Gdansk Ekipa 750 Zosia Gdansk Ekipa 750 Zosia

Zosia

Kolorowe, kobiecie, delikatne wzory

Gdansk Ekipa 750 Witek Gdansk Ekipa 750 Witek

Witek

sportowa sylwetka, czapka z daszkiem do tyłu oraz blond czupryna to znaki szczególne naszego Witka. Jeżeli chodzi o tatuaż, to witek to specjalista od stylu neo-tradycyjnego, grubych konturów i gładkich, kolorowych wypełnień. Od tatuażu czarno – białego Witek również nie stroni. Ma na koncie współpracę z Medicine przy tworzeniu kolekcji ubrań

Gdansk Ekipa 750 Szopu Gdansk Ekipa 750 Szopu

Szopu

W studiu zwana Szopem. Ma liczne grono fanów, co doskonale widać po jej terminarzu. Na sesję u Sandry trzeba trochę poczekać, ale w trakcie i po uśmiech nie zejdzie z Twojej twarzy. Specjalizuje się w tatuowaniu Waszych czworonożnych ulubieńców, ale potrafi o wiele, wiele więcej. Najlepiej przekonajcie się sami zapisując się do Szopa na sesję.

Gdansk Ekipa 750 Rat Gdansk Ekipa 750 Rat

Rat

Studyjny śmieszek. Z Oskarem nie można się nudzić. Tatuuje w stylu ignorant i ma tysiące fanów na Instagramie. Podobno żadnego nie kupił. Oskar jest jednym z najlepszych w Polsce zawodników BMX w stylu wolnym. Po pracy w zaciszu domowego ogniska opiekuje się dogiem niemieckim – Spotem

Gdansk Ekipa 750 Quest Gdansk Ekipa 750 Quest

Joseph

Utalentowany piercer z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, wykona Wam wszystkie przekłucia, jakie sobie wymarzycie. Od tych najbardziej oczywistych, do niemal niespotykanych (włącznie z intymnymi). Kreatywny i profesjonalny.

Gold mail

Zapytaj o tatuaż

  Pamiętaj, że aby umówić konkretny termin wykonania Twojego tatuażu musimy wspólnie ustalić wiele szczegółów. Odezwiemy się do Ciebie maksymalnie w ciągu 24h (poza weekendami) w celu dookreślenia kwestii projektu i Twoich wymagań. Do przeczytania!

  Odwiedź nas

  UL. Partyzantów 8/102
  80-254 Gdańsk

  Godziny otwarcia

  Pn.-Pn: 10:00 – 18:00
  Sb: 10:00 – 16:00