Gdansk Ekipa 750 Makar Gdansk Ekipa 750 Makar
Zapytaj o tatuaż

Makar

Specjalizuje się w old schoolu, tatuażu czarno – białym, grubej, wyrazistej kresce. Pięknie rysuje i równie pięknie mówi po angielsku. Żeby się przekonać, konicznie musisz się umówić. Definitely!

Zobacz także

Gdansk Ekipa 750 Zosia Gdansk Ekipa 750 Zosia

Zosia

Kolorowe, kobiecie, delikatne wzory

Gdansk Ekipa 750 Witek Gdansk Ekipa 750 Witek

Witek

sportowa sylwetka, czapka z daszkiem do tyłu oraz blond czupryna to znaki szczególne naszego Witka. Jeżeli chodzi o tatuaż, to witek to specjalista od stylu neo-tradycyjnego, grubych konturów i gładkich, kolorowych wypełnień. Od tatuażu czarno – białego Witek również nie stroni. Ma na koncie współpracę z Medicine przy tworzeniu kolekcji ubrań

Gdansk Ekipa 750 Szopu Gdansk Ekipa 750 Szopu

Szopu

W studiu zwana Szopem. Ma liczne grono fanów, co doskonale widać po jej terminarzu. Na sesję u Sandry trzeba trochę poczekać, ale w trakcie i po uśmiech nie zejdzie z Twojej twarzy. Specjalizuje się w tatuowaniu Waszych czworonożnych ulubieńców, ale potrafi o wiele, wiele więcej. Najlepiej przekonajcie się sami zapisując się do Szopa na sesję.

Gdansk Ekipa 750 Rat Gdansk Ekipa 750 Rat

Rat

Studyjny śmieszek. Z Oskarem nie można się nudzić. Tatuuje w stylu ignorant i ma tysiące fanów na Instagramie. Podobno żadnego nie kupił. Oskar jest jednym z najlepszych w Polsce zawodników BMX w stylu wolnym. Po pracy w zaciszu domowego ogniska opiekuje się dogiem niemieckim – Spotem

Gdansk Ekipa 750 Quest Gdansk Ekipa 750 Quest

Quest

Utalentowany piercer

Gdansk Ekipa 750 Pam Gdansk Ekipa 750 Pam

Pamela

Bardzo uniwersalna i niesamowicie zdolna tatuatorka. Czarno – biały? Proszę bardzo. Kolor? Nie ma sprawy! Kreska cieńsza, grubsza? Jaka tylko chcesz! Pamela wytatuuje wszystko. Najbardziej jednak lubi wszelkiego rodzaju wzory komiksowe, z filmów animowanych itp. Zawsze wtedy zgłasza się na ochotnika. Kolejna psiara w Zajawowej ekipie. Uwielbia długie spacery ze swoją podopieczną.

Gdansk Ekipa 750 Osa Gdansk Ekipa 750 Osa

Osa

Mądre spojrzenie i proklienckie nastawienie. Dusza człowiek – taka jest właśnie Osa. Nieprzyzwoicie zdolna, bardzo wszechstronna. Tatuuję w czerni, bieli i kolorze. Mandale, wzory kwiatowe, geometryczne. Dla Osy nie ma rzeczy niemożliwych,

Gdansk Ekipa 750 Ania Piercing Gdansk Ekipa 750 Ania Piercing

Ania piercing

Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Po wizycie u Ani wychodzisz z dobrym humorem i świetnie zrobionym kolczykiem!

Gdansk Ekipa 750 Dasior Gdansk Ekipa 750 Dasior

Dasior

Tatuator i grafficiarz. W stylu Dasiora doskonale widać tę wszechstronność. Tatuuje w czerni, bieli i kolorze. Ma bardzo charakterystyczny, nieco witrażowy styl. Wytatuuje wzory polinezyjskie, delikatne kobiece, kwiatowe wzory. Dasior wytatuuje po prostu wszystko. Gdyby tylko mógł przemierzyłby pół świata w ślad za Robertem Kubicą lub Bartoszem Zmarzlikiem, bo jest maniakiem sportów motorowych.

Gold mail

Zapytaj o tatuaż

  Pamiętaj, że aby umówić konkretny termin wykonania Twojego tatuażu musimy wspólnie ustalić wiele szczegółów. Odezwiemy się do Ciebie maksymalnie w ciągu 24h (poza weekendami) w celu dookreślenia kwestii projektu i Twoich wymagań. Do przeczytania!

  Odwiedź nas

  UL. Partyzantów 8/102
  80-254 Gdańsk

  Godziny otwarcia

  Pn.-Pn: 10:00 – 18:00
  Sb: 10:00 – 16:00