Artyści

W studiu tatuażu Zajawa Tattoo w Gdańsku pracuje obecnie kilkunastu artystów. Każdy z naszych tatuatorów prezentuje inny styl tatuażu. Przygotują oni dla Ciebie indywidualny projekt tatuażu bazując na Twoim pomyśle. Dzięki temu masz pewność, że Twoja dziarka jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Natalia

W Zajawie jest krótko, ale wniosła dużo pozytywnej energii. Na Instagramie twierdzi, że jest żoną Drakuli, ale to tylko pozory. Konkretna, energiczna, pełna empatii. Tatuatorka o wielu twarzach. Potrafi tatuować bardzo delikatne wzory, potrafi również te mroczne i to zarówno w monochromie jak i kolorze. Ma prześliczną Akitę z którą zwiedza świat.

Krzysiek

Prawdziwy człowiek renesansu. Muzyk, ilustrator, tatuator. W wolnych chwilach pisze doktorat. Jeśli marzysz o tatuażu w stylu rycinowym, umówienie się na sesję do Krzyśka będzie najlepszą decyzją, jaką możesz podjąć.

Dasior

Tatuator i grafficiarz. W stylu Dasiora doskonale widać tę wszechstronność. Tatuuje w czerni, bieli i kolorze. Ma bardzo charakterystyczny, nieco witrażowy styl. Wytatuuje wzory polinezyjskie, delikatne kobiece, kwiatowe wzory. Dasior wytatuuje po prostu wszystko. Gdyby tylko mógł przemierzyłby pół świata w ślad za Robertem Kubicą lub Bartoszem Zmarzlikiem, bo jest maniakiem sportów motorowych.

Makar

Specjalizuje się w old schoolu, tatuażu czarno – białym, grubej, wyrazistej kresce. Pięknie rysuje i równie pięknie mówi po angielsku. Żeby się przekonać, konicznie musisz się umówić. Definitely!

Lukasz

Nasz studyjny filozof. Człowiek o głębokim spojrzeniu i nienagannie przyciętej grzywce. Piekielnie zdolny tatuator o wielu obliczach. Mistrz line artu, delikatnego cieniowania i drobnych smaczków.

Kris

jest jak lekarz na NFZ. Zapisz się dziś, wizytę będziesz miał może za pół roku. Zdecydowanie efekty wynagradzają jednak długi czas oczekiwania. Krzysiek to magik w dziedzinie czarno-białego tatuażu realistycznego. Nadmiar rozsadzającej go energii wyładowuje na treningach squasha.

Marta W

Prawdziwa artystka! Ma to poświadczone dyplomem ukończenia Akademii Sztuk Pięknych. Marta jest jak jej tatuaże. Delikatna, zwiewna, kobieca. Nikt tak pięknie nie operuje water colorem jak ona. Miłośniczka podróży małych i dużych.

Osa

Mądre spojrzenie i proklienckie nastawienie. Dusza człowiek – taka jest właśnie Osa. Nieprzyzwoicie zdolna, bardzo wszechstronna. Tatuuję w czerni, bieli i kolorze. Mandale, wzory kwiatowe, geometryczne. Dla Osy nie ma rzeczy niemożliwych,

Quest

Utalentowany piercer

Rat

Studyjny śmieszek. Z Oskarem nie można się nudzić. Tatuuje w stylu ignorant i ma tysiące fanów na Instagramie. Podobno żadnego nie kupił. Oskar jest jednym z najlepszych w Polsce zawodników BMX w stylu wolnym. Po pracy w zaciszu domowego ogniska opiekuje się dogiem niemieckim – Spotem

Szopu

W studiu zwana Szopem. Ma liczne grono fanów, co doskonale widać po jej terminarzu. Na sesję u Sandry trzeba trochę poczekać, ale w trakcie i po uśmiech nie zejdzie z Twojej twarzy. Specjalizuje się w tatuowaniu Waszych czworonożnych ulubieńców, ale potrafi o wiele, wiele więcej. Najlepiej przekonajcie się sami zapisując się do Szopa na sesję.

Witek

sportowa sylwetka, czapka z daszkiem do tyłu oraz blond czupryna to znaki szczególne naszego Witka. Jeżeli chodzi o tatuaż, to witek to specjalista od stylu neo-tradycyjnego, grubych konturów i gładkich, kolorowych wypełnień. Od tatuażu czarno – białego Witek również nie stroni. Ma na koncie współpracę z Medicine przy tworzeniu kolekcji ubrań

Zosia

Kolorowe, kobiecie, delikatne wzory

Gold mail

Zapytaj o tatuaż

  Pamiętaj, że aby umówić konkretny termin wykonania Twojego tatuażu musimy wspólnie ustalić wiele szczegółów. Odezwiemy się do Ciebie maksymalnie w ciągu 24h (poza weekendami) w celu dookreślenia kwestii projektu i Twoich wymagań. Do przeczytania!

  Odwiedź nas

  UL. Partyzantów 8/102
  80-254 Gdańsk

  Godziny otwarcia

  Pn.-Pn: 10:00 – 18:00
  Sb: 10:00 – 16:00