Zajawagdansk Resize36

Najczęściej zadawane pytania

Przed wami lista najczęściej zadawanych pytań. Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi - pisz do nas śmialo!

Tatuaż

1.

01 Jak umówić się na wykonanie tatuażu w waszym studiu?

Zapoznaj się z galerią prac artystów, którzy pracują w naszym studiu i samemu lub z naszą pomocą wybierz jednego z nich. Następnie napisz do nas i w mailu określ wielkość, miejsce oraz temat swojego tatuażu

2.

02 Mam sporo pytań. Czy udzielacie konsultacji na temat tatuowania?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w kwestiach dotyczących Twojego pomysłu na tatuaż. Konsultacje w Zajawa Tattoo są bezpłatne. Pomożemy Ci poczuć pewność i komfort wynikające z dobrze podjętej decyzji, a tatuowanie potraktować w kategoriach świetnej przygody i nowego doświadczenia. Nigdy nie ocenimy Cię też na podstawie ilości posiadanych tatuaży oraz wiedzy na ich temat.

3.

Czy są wzory których nie wytatuujecie?

Staramy się nie wykonywać wzorów zaczerpniętych z powszechnie dostępnych katalogów. Nie kopiujemy prac, które zostały już wykonane przez innych tatuatorów. Studio tatuażu to nasza pasja i wielka odpowiedzialność, dlatego pieniądze nie są dla nas priorytetem. Odradzimy Ci tatuaż, o którym z doświadczenia wiemy, że w przyszłości nie będzie się dobrze prezentował. Chcemy Cię zachęcić do odnalezienia w sobie kreatywności, która sprawi że Twój nowy tatuaż będzie niepowtarzalny i wyjątkowy.

4.

Czy przygotujecie projekt mojego tatuażu?

W pracowni tatuażu artystycznego Zajawa Tattoo przygotowujemy autorskie projekty tatuażu, które następnie tatuujemy. Bazując na Twoim pomyśle na motyw przewodni, jesteśmy w stanie przygotować niepowtarzalny wzór przeznaczony tylko dla Ciebie. Projekt będzie interpretacją Twojego wybranego motywu, czyli zostanie wykonany w stylistyce prezentowanej przez wybranego tatuatora. Dzięki temu Twój tatuaż jest jedyny w swoim rodzaju.

Tatuaż

1.

Czy i w jaki sposób można zakryć stary tatuaż / wykonać cover?

Aby odpowiedzieć na to pytanie musisz pokazać nam tatuaż, którego chcesz się pozbyć. Możesz odwiedzić osobiście naszą pracownię w Gdańsku lub wysłać nam zdjęcie z informacjami na temat wielkości wzoru. W większości przypadków decydujemy się podjąć wykonania tzw. 'coveru’ czyli zakrycia starego wzoru nowym. Musisz być świadomy, że dla artysty wykonanie takiego tatuażu to zadanie wymagające większego nakładu czasu oraz pracy i nie zawsze będzie możliwe zrobienie w tym miejscu projektu według Twojego pomysłu. Pamiętaj, aby upewnić się, że wybrane studio i tatuator posiadają potrzebne doświadczenie poparte umiejętnościami z zakresu sztuk plastycznych.

2.

Jak przygotować się na wykonanie tatuażu?

 • Rzeczy, które ubierzesz na dzień sesji powinny być czyste, wygodne, ale licz się z tym, że mimo naszych starań mogą zostać zabrudzone tuszem.
 • Nie korzystaj z solarium do dwóch tygodniu wcześniej / nie opalaj się.
 • Trzy dni przed dniem wykonania tatuażu nie spożywaj alkoholu.
3.

Czy mogę wcześniej obejrzeć projekt przygotowany dla mnie?

Zasadą naszego studia jest to, iż nie wysyłamy przygotowanych projektów przez internet. Projekt, na podstawie wcześniej przeprowadzonych konsultacji i dostarczonych przez Ciebie materiałów przygotowujemy na dzień tatuowania, a ewentualne poprawki po wymianie uwag z Tobą, wprowadzamy na miejscu przed przeniesieniem wzoru na skórę.

4.

Czy posiadacie cennik wykonywanych tatuaży?

Nie posiadamy stałego cennika na tatuaże wykonywane w naszym salonie. Każdy projekt zostaje indywidualnie wyceniony, a jego cena zależy od czynników takich jak stopień skomplikowania, miejsce na ciele oraz wielkość wzoru, a co za tym idzie od ilości pracy jaką tatuator będzie musiał włożyć w jego wykonanie. W cenę wliczony jest także czas poświęcony przez tatuatora na przygotowanie projektu.

5.

Jak zadbać o świeżo wykonany tatuaż?

Na początku przygody z tatuażem proces jego gojenia może wydawać się skomplikowany. Znalezione w internecie porady często zamiast pomagać rodzą kolejne pytania. Wiemy o tym z autopsji i dlatego chętnie opowiemy Ci o różnych stosowanych metodach. Bazując na wieloletnim doświadczeniu zasugerujemy też, które czynności naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się przy pielęgnacji Twojej ozdoby.

Twój świeżo zrobiony tatuaż zabezpieczymy opatrunkiem. Po upływie od dwóch do czterech godzin ostrożnie pozbądź się folii. Dokładnie przemywaj tatuaż letnią wodą przy użyciu mydła antybakteryjnego aż do chwili oczyszczenia go z wazeliny oraz osocza. Natępnie delikatnie osusz miejsce przykładając papierowy ręcznik. Odczekaj kilkanaście minut i posmaruj wytatuowane miejsce kremem zakupionym w aptece bądź w studiu (polecamy krem EasyTattoo). Czynność przemywania i smarowania tatuażu powtarzaj co kilka godzin – nie dopuszczaj, aby miejsce było całkowicie suche. Po kilku dniach w zależności od wytatuowanego miejsca oraz innych czynników, z tatuażu zacznie schodzić naskórek. Jest to zupełnie normalny proces podczas którego będziesz odczuwać uporczywe swędzenie. Będzie kusiło aby podrapać i złagodzić nieprzyjemne uczucie, ale dla dobra procesu gojenia musisz się od tego powstrzymać! Z czasem swędzenie ustąpi, a sam tatuaż wejdzie w ostatnią fazę gojenia – możesz smarować go maścią jeszcze przez okres do miesiąca od momentu wykonania.

6.

Do momentu wygojenia tatuażu

 • Unikaj solarium,
 • Unikaj basenu i kąpieli w wannie (tylko szybki prysznic, aby nie rozmoczyć tatuażu),
 • Nie drap miejsca ze świeżym tatuażem

Piercing

1.

Profesjonalny piercing i modyfikacje ciała - Promocja

Skorzystaj z promocji na piercing! Drugie i kolejne przekłucie w salonie -30% ceny! 

Studio Zajawa Tattoo słynie z profesjonalnego piercingu wykonywanego w sterylnych warunkach. Przekłuciami zajmują się Józek i Ania. Na przekłucia najszybciej umówicie się dzwoniąc pod numer 730 000 804. Zapraszamy również do studia na ul. Partyzantów 8/102 w Gdańsku – z chęcią opowiemy co i jak. Osobom niepełnoletnim kolczyki robimy TYLKO w obecności rodzica / opiekuna prawnego.

2.

Cenikk przekłuć

Lobe (płatek ucha)    80zł
2x Lobe (piersze przekłucia)   130zł
Helix    100zł
Nostril    100zł
Septum    120zł
Język    120zł
Sutek    120zł
Dwa sutki   200zł
Pępek    120zł
Tragus    100zł
Daith    100zł
Snug    100zł
Rook    100zł
Conch    100zł
Flat    100zł
Forward helix    100zł
Industrial    120zł
Surfacebar    150zł
Microdermal    150zł
Brew    100zł
Bridge    120zł
Labret / meduza    100zł
Venom   180zł
Snake Bites   180zł

Regulamin

Kochani! Zanim do nas napiszecie zapoznajcie się prosimy z treścią tej informacji, ułatwi nam to komunikację oraz skróci czas omówienia pracy:

 1. Lorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sit

11. Lorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sitLorem ipsum dolor sit

Gold mail

Zapytaj o tatuaż

  Pamiętaj, że aby umówić konkretny termin wykonania Twojego tatuażu musimy wspólnie ustalić wiele szczegółów. Odezwiemy się do Ciebie maksymalnie w ciągu 24h (poza weekendami) w celu dookreślenia kwestii projektu i Twoich wymagań. Do przeczytania!

  Zajawa Tattoo Gdańsk, ul. Partyzantów 8/102 Gdańsk

  Odwiedź nas

  UL. Partyzantów 8/102
  80-254 Gdańsk

  Godziny otwarcia

  Pn.-Pn: 10:00 – 18:00
  Sb: 10:00 – 14:00