Zajawagdansk Resize36

Najczęściej zadawane pytania

Przed wami lista najczęściej zadawanych pytań. Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi - pisz do nas śmialo!

Tatuaż

1.

01 Jak umówić się na wykonanie tatuażu w waszym studiu?

Zapoznaj się z galerią prac artystów, którzy pracują w naszym studiu i samemu lub z naszą pomocą wybierz jednego z nich. Następnie napisz do nas i w mailu określ wielkość, miejsce oraz temat swojego tatuażu

2.

02 Mam sporo pytań. Czy udzielacie konsultacji na temat tatuowania?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w kwestiach dotyczących Twojego pomysłu na tatuaż. Konsultacje w Zajawa Tattoo są bezpłatne. Pomożemy Ci poczuć pewność i komfort wynikające z dobrze podjętej decyzji, a tatuowanie potraktować w kategoriach świetnej przygody i nowego doświadczenia. Nigdy nie ocenimy Cię też na podstawie ilości posiadanych tatuaży oraz wiedzy na ich temat.

3.

Czy są wzory których nie wytatuujecie?

Staramy się nie wykonywać wzorów zaczerpniętych z powszechnie dostępnych katalogów. Nie kopiujemy prac, które zostały już wykonane przez innych tatuatorów. Studio tatuażu to nasza pasja i wielka odpowiedzialność, dlatego pieniądze nie są dla nas priorytetem. Odradzimy Ci tatuaż, o którym z doświadczenia wiemy, że w przyszłości nie będzie się dobrze prezentował. Chcemy Cię zachęcić do odnalezienia w sobie kreatywności, która sprawi że Twój nowy tatuaż będzie niepowtarzalny i wyjątkowy.

4.

Czy przygotujecie projekt mojego tatuażu?

W pracowni tatuażu artystycznego Zajawa Tattoo przygotowujemy autorskie projekty tatuażu, które następnie tatuujemy. Bazując na Twoim pomyśle na motyw przewodni, jesteśmy w stanie przygotować niepowtarzalny wzór przeznaczony tylko dla Ciebie. Projekt będzie interpretacją Twojego wybranego motywu, czyli zostanie wykonany w stylistyce prezentowanej przez wybranego tatuatora. Dzięki temu Twój tatuaż jest jedyny w swoim rodzaju.

Tatuaż

1.

Czy i w jaki sposób można zakryć stary tatuaż / wykonać cover?

Aby odpowiedzieć na to pytanie musisz pokazać nam tatuaż, którego chcesz się pozbyć. Możesz odwiedzić osobiście naszą pracownię w Gdańsku lub wysłać nam zdjęcie z informacjami na temat wielkości wzoru. W większości przypadków decydujemy się podjąć wykonania tzw. 'coveru’ czyli zakrycia starego wzoru nowym. Musisz być świadomy, że dla artysty wykonanie takiego tatuażu to zadanie wymagające większego nakładu czasu oraz pracy i nie zawsze będzie możliwe zrobienie w tym miejscu projektu według Twojego pomysłu. Pamiętaj, aby upewnić się, że wybrane studio i tatuator posiadają potrzebne doświadczenie poparte umiejętnościami z zakresu sztuk plastycznych.

2.

Jak przygotować się na wykonanie tatuażu?

 • Rzeczy, które ubierzesz na dzień sesji powinny być czyste, wygodne, ale licz się z tym, że mimo naszych starań mogą zostać zabrudzone tuszem.
 • Nie korzystaj z solarium do dwóch tygodniu wcześniej / nie opalaj się.
 • Trzy dni przed dniem wykonania tatuażu nie spożywaj alkoholu.
3.

Czy mogę wcześniej obejrzeć projekt przygotowany dla mnie?

Zasadą naszego studia jest to, iż nie wysyłamy przygotowanych projektów przez internet. Projekt, na podstawie wcześniej przeprowadzonych konsultacji i dostarczonych przez Ciebie materiałów przygotowujemy na dzień tatuowania, a ewentualne poprawki po wymianie uwag z Tobą, wprowadzamy na miejscu przed przeniesieniem wzoru na skórę.

4.

Czy posiadacie cennik wykonywanych tatuaży?

Nie posiadamy stałego cennika na tatuaże wykonywane w naszym salonie. Każdy projekt zostaje indywidualnie wyceniony, a jego cena zależy od czynników takich jak stopień skomplikowania, miejsce na ciele oraz wielkość wzoru, a co za tym idzie od ilości pracy jaką tatuator będzie musiał włożyć w jego wykonanie. W cenę wliczony jest także czas poświęcony przez tatuatora na przygotowanie projektu.

5.

Jak zadbać o świeżo wykonany tatuaż?

Na początku przygody z tatuażem proces jego gojenia może wydawać się skomplikowany. Znalezione w internecie porady często zamiast pomagać rodzą kolejne pytania. Wiemy o tym z autopsji i dlatego chętnie opowiemy Ci o różnych stosowanych metodach. Bazując na wieloletnim doświadczeniu zasugerujemy też, które czynności naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się przy pielęgnacji Twojej ozdoby.

Twój świeżo zrobiony tatuaż zabezpieczymy opatrunkiem. Po upływie od dwóch do czterech godzin ostrożnie pozbądź się folii. Dokładnie przemywaj tatuaż letnią wodą przy użyciu mydła antybakteryjnego aż do chwili oczyszczenia go z wazeliny oraz osocza. Natępnie delikatnie osusz miejsce przykładając papierowy ręcznik. Odczekaj kilkanaście minut i posmaruj wytatuowane miejsce kremem zakupionym w aptece bądź w studiu (polecamy krem EasyTattoo). Czynność przemywania i smarowania tatuażu powtarzaj co kilka godzin – nie dopuszczaj, aby miejsce było całkowicie suche. Po kilku dniach w zależności od wytatuowanego miejsca oraz innych czynników, z tatuażu zacznie schodzić naskórek. Jest to zupełnie normalny proces podczas którego będziesz odczuwać uporczywe swędzenie. Będzie kusiło aby podrapać i złagodzić nieprzyjemne uczucie, ale dla dobra procesu gojenia musisz się od tego powstrzymać! Z czasem swędzenie ustąpi, a sam tatuaż wejdzie w ostatnią fazę gojenia – możesz smarować go maścią jeszcze przez okres do miesiąca od momentu wykonania.

6.

Do momentu wygojenia tatuażu

 • Unikaj solarium,
 • Unikaj basenu i kąpieli w wannie (tylko szybki prysznic, aby nie rozmoczyć tatuażu),
 • Nie drap miejsca ze świeżym tatuażem

Piercing

1.

Profesjonalny piercing i modyfikacje ciała - Promocja

Skorzystaj z promocji na piercing! Drugie i kolejne przekłucie w salonie -30% ceny! 

Studio Zajawa Tattoo słynie z profesjonalnego piercingu wykonywanego w sterylnych warunkach. Przekłuciami zajmują się Józek i Ania. Na przekłucia najszybciej umówicie się dzwoniąc pod numer 730 000 804. Zapraszamy również do studia na ul. Partyzantów 8/102 w Gdańsku – z chęcią opowiemy co i jak. Osobom niepełnoletnim kolczyki robimy TYLKO w obecności rodzica / opiekuna prawnego.

2.

Cenikk przekłuć

Lobe (płatek ucha)    120zł
2x Lobe (pierwsze przekłucia, standard)   180zł
Helix    140zł
Nostril    140zł
Septum    160zł
Język    160zł
Sutek    200zł
Dwa sutki   260zł
Pępek    160zł
Tragus    140zł
Daith    150zł
Snug    140zł
Rook    140zł
Conch    140zł
Flat    140zł
Forward helix    140zł
Industrial    200zł
Surfacebar    200zł
Microdermal    200zł
Brew    140zł
Bridge    180zł
Labret / meduza    150zł
Snake Bites   250zł

3.

Regulamin

Kochani! Zanim do nas napiszecie zapoznajcie się prosimy z treścią tej informacji, ułatwi nam to komunikację oraz skróci czas omówienia pracy:

 1. PRZED UMÓWIENIEM SIĘ – ZAPOZNAJ SIĘ PROSZĘ Z PONIŻSZYMI ZASADAMI.TATUAŻ:Skontaktować możesz się z nami:
  – osobiście w studio – ul. Partyzantów 8/102 Gdańsk
  – telefonicznie – 730000804
  – mailowo – zajawatattoo@gmail.com
  – przez wiadomość prywatną facebooka
  – DM na instagramie – @zajawatattoo_gda
  – formularz na stronie www – gdansk.zajawatattoo.plJeżeli kontaktujesz się z nami drogą elektroniczną to:
  – Nie ukrywamy, że najłatwiej pracuje nam się na zdjęciach, więc swoje pomysły prezentuj nam najlepiej w takiej postaci. Nie kopiujemy prac innych tatuatorów i to co wyślesz stanowiło będzie tylko inspirację, na podstawie, której dobierzemy Ci tatuatora.
  – Powiedz w jakim miejscu tatuaż miałby się znajdować.
  – Powiedz jaka wielkość projektu Cię interesuje. Im dokładniej tym lepiej.
  – Mimo, że wiadomości na FB, instagramie i poczcie odczytujemy codziennie, bardzo możliwe, że nie odpowiemy Ci od razu ze względu na ilość konwersacji. Nie oznacza to, że się obijamy lub nie chcemy Cię obsługiwać, tylko aktualnie zajmujemy się kimś innym. Prosimy o cierpliwość. :)Zachęcamy też do umówienia się na konsultacje w studio. Jeżeli nie masz takiej możliwości – referencyjne zdjęcia i opis podany w podpunkcie 2 wyślij nam drogą elektroniczną. Przy rozmowie telefonicznej wiele szczegółów ucieka i nie jesteśmy w stanie wszystkiego tego odtworzyć.
  Jeżeli chcesz zjawić się osobiście w studio najlepiej umów się o konkretnej godzinie. Nie zawsze wszyscy pracują, a gdy wiemy kiedy będziesz, zaoferujemy pomoc konkretnego tatuatora.
  Gdy omówimy projekt i termin tatuowania będziemy potrzebowali zadatku. Kwota 100-200 zł obejmuje sesje do wartości 500 zł. Za sesję o wartości większej niż 500 zł, zadatek wynosi 200-300 zł, a przy pełnej sesji od 1000zł w górę, zadatek wynosi 300-400zł. Kwotę można uiścić osobiście w studiu (TYLKO GOTÓWKĄ) lub przelewem.Zadatek jest zwrotny DO TYGODNIA przed tatuowaniem. W przypadku gdy zostało mniej niż 7 dni kwota jest bezzwrotna. Jest to nasze zabezpieczenie w przypadku nieobecności klientów i zapłata za pracę tatuatora przy projekcie.
  Pozostałymi warunkami są: podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz adresu email. Potwierdzenie zapisu sesji wysyłamy automatycznym SMS-em z naszego kalendarza z datą, godziną spotkania. Numer kontaktowy bardzo często jest pomocny przy awaryjnych sytuacjach.Projekty przedstawiane są klientom w dniu tatuowania. Gdy pojawią się zastrzeżenia i prośby o ewentualne zmiany w projekcie, zostają one naniesione wspólnie z tatuatorem na sesji. Żeby zminimalizować możliwość niedomówień w dniu tatuowania, prosimy o wysyłanie jak największej ilości informacji i zdjęć referencyjnych przed samym terminem.

  Przed wizytą wymagamy żeby miejsce tatuażu nie było opalone.. W przypadku za bardzo opalonej skóry zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wykonania usługi oraz przełożenia terminu na bardziej odległy. Wiąże się to z utratą opłaconego wcześniej zadatku.
  Przed dniem tatuowania wyśpij się i odpocznij. Nie przychodź pod wpływem alkoholu, ani na kacu. Wszelkie procentowe trunki (i inne substancje psychoaktywne) odpuść sobie też na kilka dni (2-3 dni) przed tatuowaniem. Zjedz porządne śniadanie. Do studia przynieś sobie coś słodkiego lub jakiś posiłek jeżeli przychodzisz na dłuższą sesję.

  Prosimy o zachowanie higieny osobistej.

  Mimo tego, że kochamy zwierzaki prosimy o nie przyprowadzanie ich do studia. Praktycznie cały obszar naszego lokalu to powierzchnia zabiegowa i stanowi to duże niebezpieczeństwo.

  Prosimy również o nie przychodzenie na sesję/wizytę z osobami towarzyszącymi.

  Usługę tatuowania wykonujemy tylko na osobach pełnoletnich. W przypadku osób niepełnoletnich nie uznajemy zgód oraz nie wykonujemy usługi nawet w obecności rodziców/ opiekunów prawnych.

  WPŁATA ZADATKU JEST RÓWNOZNACZNA Z AKCEPTACJĄ POWYŻSZYCH ZASAD.

  Informujemy, że vouchery bez podanego terminu ważności nie są akceptowane wraz z rozpoczęciem 2020 roku. Voucher nie stanowi zadatku. Zadatek należy wpłacić każdorazowo na daną sesję pomimo posiadania vouchera.

  Pierwsza poprawka tatuażu bezpłatna jest do 2 miesięcy od jego wykonania – po upływie tego okresu poprawki są płatne 100% zaczynając od minimalnej studia, tj. 250 – 300 zł. Poprawkę można zgłosić do 2 miesięcy po sesji, nie wcześniej jednak niż miesiąc od niej, tylko i wyłącznie po skończeniu całego projektu. Wyjątkiem poprawek są miejsca typu dłonie, stopy, za uchem i wargi, których poprawki są odpłatne. Jeśli projekt tatuażu jest rozłożony na więcej niż jedną sesję to wtedy poprawka może odbyć się po ostatniej sesji. Poprawki dłoni (w tym palców) zawsze są płatne, również zaczynając od minimalnej stawki studia.

PIERCING:

Osobom niepełnoletnim robimy kolczyki TYLKO w obecności rodzica/ opiekuna prawnego.

Termin przekłuwania ustalamy z wyprzedzeniem na konkretną datę i godzinę.
Na piercing umawiamy osobiście lub telefonicznie. Do umówienia terminu potrzebujemy imienia, numeru telefonu oraz adresu mailowego.

W przypadku rezygnacji bardzo prosimy o wcześniejszą informację.
Ceny przekłuć dostępne są w zakładce USŁUGI na naszym fanpage’u.
Jeżeli nie ma tam konkretnego przekłucia – zapraszamy do kontaktu.

AKCEPTUJEMY TYLKO PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ.

Przed kolczykiem nie pij alkoholu i nie bądź na kacu. Przyjdź do nas wypoczęty/a i wyspany/a oraz najedzony/a.

 

Gold mail

Zapytaj o tatuaż

  Pamiętaj, że aby umówić konkretny termin wykonania Twojego tatuażu musimy wspólnie ustalić wiele szczegółów. Odezwiemy się do Ciebie maksymalnie do 72h (poza weekendami) w celu dookreślenia kwestii projektu i Twoich wymagań. Do przeczytania!

  Zajawa Tattoo Gdańsk, ul. Partyzantów 8/102 Gdańsk

  Odwiedź nas

  Ul. Partyzantów 8/102
  80-254 Gdańsk

  Al. Grunwaldzka 30/32

  80-229 Gdańsk

  Umów się

  Godziny otwarcia

  Pn.-Pn: 10:00 – 18:00
  Sb: 10:00 – 14:00